Kurulum

Metal kremit (Metamit) , gelişen teknoloji ve Galvanizli sac malzemeye ulaşma kolaylığı sebebiyle son yıllarda en çok tercih edilen çatı çeşididir.

Metal kremit (Metamit) hem binaya ek yük getirmemesi hem de deprem gibi ciddi afetlerde dayanıklılığı ve yıkılmaması sebebiyle insanların tercihleri arasında yer almaya başlamıştır. Diğer yandan uzun yıllar dayanıklı bir malzeme olması da tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biridir. Metal kremit (Metamit) çatılarda çatının iskeleti projeye ve binanın yapısına uygun olarak çelik konstrüksiyon veya ağaç malzemelerle oluşturulur.

Metal kremit (Metamit) çatı sistemleri üretim ve montaj konusunda kolaylık sağlar. Her mevsimde her bölgede uygulanabilir özelliktedir. Bina sahibinin onaylanan her türlü çatı projesinde Metal kremit (Metamit) çatı uygulaması yapılması mümkündür. Metal olması sebebiyle her türlü iklim koşulunda kullanılabilir ve uzun yıllar dayanıklılık sağlar. Nemin yoğun olduğu bölgelerde oksitlenme veya farklı çatı malzemelerinde görülen deformasyonlara Metal kremit (Metamit) çatı uygulamalarında rastlanmaz.

Metal Kremit montaj dokümanını indirmek için lütfen tıklayınız

Binaların yapım şekli ve türü ne olursa olsun Metal kremit (Metamit) çatı uygulaması yapılabilir. Diğer çatı inşa malzemelerine göre binaya çok daha az yük bindiren Metal kremit (Metamit) çatılar, her türlü çatı projesine de uygulanabilir özellik göstermektedir. İstenilen şekilde kesilip montajı yapılabildiği için hiçbir boşluk kalmadan tüm çatının maksimum şekilde kapatılmasına da imkan verir.

Çelik çatı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Bugüne kadar yüzlerce binanın çatısını inşa eden firmamız, son yıllarda artan talep üzerine Metal kremit (Metamit) çatı konusunda da projeler geliştirerek uygulamıştır. Dilediğiniz şekil ve nitelikte Metal kremit (Metamit) malzemeler ile çatınızın uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanmanızı sağlamak için mükemmeli hedefliyoruz.


BİZE ULAŞIN
Avrupa Çatı

En iyi ve en modern çatı malzemelerinden biri olan metla kiremit Metamit'in üreticisidir. Türkiye'de bir, Rusya'da iki olmak üzere üç fabrikamızla hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizden olan; metal kiremit, mahya, oluk, dere, duvar dibi, kar tutucu ve diğer yardımcı elemanların imalatında birinci sınıf malzeme kullanmaktayız.

İletişime Geçin

Adres: D-100 Karayolu Üzeri Yan Yol No: 145 Erenler / Adapazarı

Telefon: + 90 264 275 63 33

Fax: + 90 264 275 63 33

Email: info@avrupacati.com.tr