Kurumsal

En iyi ve en modern çatı malzemelerinden biri olan metal kiremit Metamit'in üreticisidir. 1982 yılında Rusya Federasyonun’da Nalchik şehrinde Türk Rus işbirliği ile küçük bir işletme olarak faaliyetine başlayan Avrupa Çatı , Çok kısa süre içerisinde Rusya’nın en bilinen ve güvenilir markası olmuştur. 2008 yılında Türkiyenin Sakarya İlinde Ürtimine başlayan Avrupa Çatı Dünyanın 70 Ülkesine hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye'de 2400m2 , Rusya'da 55000m2 ve toplamde 950 çalışanı olmak üzere üç fabrikamızla Dünyanın 70 Ülkesine hizmet vermekteyiz.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı ürünleri bünyesinde barındıran Avrupa çatı, çalıştığı alanda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor. Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Avrupa Çatı ve Dış Cephe Giydirme Sistemleri, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiriyor. Avrupa Çatı standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam ediyor.

Ürünlerimizden olan; metal kiremit, mahya, oluk, dere, duvar dibi, kar tutucu ve diğer yardımcı elemanların imalatında birinci sınıf malzeme kullanmaktayız. Metamit, hafif (4,5 kg/m2) uzun ömürlü, estetik, ekonomik ve geniş renk seçenekleri ile sunulan çatı malzemesidir.

BİZE ULAŞIN
Avrupa Çatı

En iyi ve en modern çatı malzemelerinden biri olan metla kiremit Metamit'in üreticisidir. Türkiye'de bir, Rusya'da iki olmak üzere üç fabrikamızla hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizden olan; metal kiremit, mahya, oluk, dere, duvar dibi, kar tutucu ve diğer yardımcı elemanların imalatında birinci sınıf malzeme kullanmaktayız.

İletişime Geçin

Adres: D-100 Karayolu Üzeri Yan Yol No: 145 Erenler / Adapazarı

Telefon: + 90 264 275 63 33

Fax: + 90 264 275 63 33

Email: info@avrupacati.com.tr